ana menü hizmetlerimiz   tabelalar kutu harf tabela
tabelalar


kutu harf tabela

Kutu harf Tabela yapılmadan önce yapılacak tabelanın tasarımı yapılır. Kullanılacak malzeme ayarlandıktan sonra harfler Router ve Lazer yardımıyla belirlenen ölçülerde kesilir. Bu harfler kullanılan malzemeye göre boyanır, boya seçiminde hava şartları dikkate alınmalıdır. Kaliteli boyalar tabelanın paslanmasına engel olur. Kutu Harf Tabela tasarlanışına göre bir araya getirilir. Montajı ve konumu kontrollü ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

     
     


pleksi kutu harf tabela

Ön yüzey genellikle 5 mm pleksiglassdan imal edilir iç aksamında dış mekan modül led kullanılır ve aydınlatma harflerin ön yüzeyinden direkt alınır. Pleksi renkli ve renksiz çeşidi bulunan plastik bir malzemedir. Saydam ve yarı saydam özelliğine sahip ürünlerdir. Işık geçirgenliği olan yüksek darbelere dayanıklı iklim şartlarına dirençli ısıya dayanıklı dış mekanlara uygun solmaz ve kırılmaz. İstenilen her şekle rahatlıkla uygulanan bir üründür.

     
     
     
     krom - prinç ve bronz kutu paslanmaz harf tabela

Prinç, Krom ve Bronz Kutu Harf Tabela: Harfler 1.2 mm kalınlığında malzemeden imal edilir ledler harflerin içlerine gizlenir ve aydınlatma zemine en direkt olarak sağlanır. Paslanmaz krom ile yapılan kutu harfi tabela tamamen el işçiliğine dayalıdır. Lazer ile kesilen krom harfler istediğiniz her türlü yazı fontuna uygun şekilde imal edilir.

     
     
     
     

 


alüminyum kutu harf tabela

Alüminyum Tabela işlenmesi kroma göre daha kolay fakat izolasyonu zor bir malzeme dir. Daha hafif olduğu için devasa büyüklüklerde kutu harf tabela üretilebilir. Alüminyum harf tabela lar hem file hemde içten direkt led ile aydınlatılabilir. Fırın boya ile istenilen her renkte kutu harf üretimi yapılabilir. Tabela çeşitleri arasında eskimeyen bir seçenektir.
 

     


fileli pleksi kutu harf tabela

Bu sistemde harflerin ön yüzeyi istenilen renkte 5 mm pleksiglasstan imal edilir , Uzun mesafelerden görülebilmesi adına harflerin yan bantları alüminyum yada paslanmaz malzemeden imal edilir. Bu durumda aydınlatma sadece harflerin ön yüzeyinden sağlanır. Böylece fileli pleksi kutu harf olur.